MŪSŲ RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA

Kuomet apsilankote puslapyje, mes automatiškai surenkame tam tikrus duomenis apie Jūsų įrenginį, taip pat ir informaciją apie Jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir slapukus (cookies), kurie įrašyti Jūsų įrenginyje. Taip pat, kuomet naršote mūsų puslapyje surenkame informaciją apie individualius internetinius puslapius ar produktus, kuriuos Jūs stebite, kokie puslapiai ar paieškos rezultatai atvedė Jus į šį puslapį ir informaciją apie tai, kaip veikiate puslapyje. Ši automatiškai renkama informaciją vadinama „įrenginio informacija”. Mes renkame įrenginio informaciją naudodamiesi šiomis technologijomis: – slapukai yra duomenų failai, kurie yra patalpinami Jūsų įrenginyje ar kompiuteryje ir į kuriuos dažnai įeina unikalus anoniminis identifikatorius. Daugiau informacijos apie slapukus bei tai, kaip juos užblokuoti, galite rasti: http://www.allaboutcookies.org. – „Prisijungimo failai” (log files) seka veiksmus, vykstančius puslapyje ir renka duomenis, tokius kaip Jūsų IP adresas, naršyklės tipas, interneto tiekėjas, nukreipiamieji/išėjimo puslapiai ir datos/laiko žymos. – “Web beacons”, “tags”, ir “pixels” yra elektroniniai failai, naudojami įrašyti informaciją apie tai, kaip Jūs naršote. Taip pat, kuomet perkate ar bandote pirkti mūsų puslapyje, mes surenkame tam tikrą informaciją, tokią kaip Jūsų vardas, sąskaitų siuntimo adresas, siuntimo adresas, mokėjimo informacija (mokėjimo kortelės numeris, Pay Pal sąskaita, Paysera duomenys ir t.t.), el. pašto adresas ir telefono numeris. Ši informacija vadinama “kita informacija”. Kaip Omnichanne prekiautojai, mes įrašome veiksmus, vykstančius kuomet nesate prisijungę prie interneto (kontaktinę informaciją tokią kaip telefono numeriai, el. laiškai ir t.t., informaciją apie Jūsų įsigytas prekes, susidomėjimą arba kitokias preferencijas), kuriuos vykdote kai esate mūsų fizinėje parduotuvėje ir susiejame su internetiniais duomenimis, aprašytais aukščiau, tam kad suteiktumėme Jums geriausias įmanomas paslaugas. Taip pat renkame duomenis, kuriuos mums teikiate per pasirodymus, bendradarbiaudami, per susitikimus ir kitus renginius bei su mumis kontaktuodami. Kuomet šiame privatumo polise kalbame apie „asmeninę informaciją”, mes kalbame ir apie įrenginio informaciją, ir apie užsakymų informaciją.

ELGSENA GRĮSTA REKLAMA

Kaip minėta viršuje, mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją siekdami suteikti Jums tikslingas reklamines žinutes arba rinkodaros komunikaciją, kuri, manome, galėtų Jus sudominti. Daugiau informacijos apie tai kaip veikia tikslinė reklama, rasite: Network Advertising Initiative’s (“NAI”) informaciniame puslapyje: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work. Taip pat galite pasidomėti tiksline reklama bei jos atsisakymu, pasinaudoję šiomis nuorodomis: – Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads – Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous – Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads – MailChimp (opt out link will be provided at the bottom of every email we send) Taip pat, galite pasidomėti šiomis paslaugomis ir jų atsisakymų, apsilankę Digital Advertising Alliance portale: http://optout.aboutads.info/.

JŪSŲ TEISĖS

Jei esate europietis, galite gauti prieigą prie asmeninės informacijos, kurią apie Jus kaupiame ir pareikalauti, kad ji būtų pataisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mums, naudodamiesi kontaktine informacija, pateikta žemiau. Taip pat, jeigu esate europietis, norime paminėti, kad apdorojame Jūsų informaciją tam, kad įgyvendintume sutartis, kurias galime su Jumis turėti (pavydžiui, Jums pateikus užsakymą puslapyje), arba kitaip rūpindamiesi Jūsų teisėtais verslo interesais, surašytais viršuje.