Kaip nusipirkti?

Jei Jūs sugalvojote įsigyti ir įsirengti oro kondicionavimo ar šildymo sistemą namuose ir komercinėse patalpose, įmonė „IDV Group“ Jūsų paslaugoms. Galime atvykti pas Jus, apžiūrėti ir įvertinti montavimo darbus, parinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius „Inventor“ kompanijos kondicionavimo ar šildymo įrenginius.
Suradus geriausią sprendimą ir suderinus montavimo darbus, pristatysime įrangą Jums patogiu adresu ir laiku, kokybiškai sumontuosime bei suteiksime garantiją. Susisiekite ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Apmokėjimas

Išsirinkite Jums patinkančią prekę, pasirinkite norimą pirkti kiekį bei spauskite „Įdėti į krepšelį“. Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą. Jei reikia daugiau informacijos,  rašykite info@idvgroup.lt Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į “Prekių krepšelį”. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „Trinti“. Jei viskas gerai, spaudžiate “Prisijungti ir pirkti” (jei perkate ne pirmą kartą) arba “Užsiregistruoti ir pirkti” (jei darote tai pirmą kartą), žinoma prieš tai įvedę visą reikalingą informaciją apie save. Registruojantis Jums reiks nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, pašto kodą, telefoną, el.pašto adresą, slaptažodį. Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), keliaujate į “Apmokėjimo būdo” puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes. Atsiskaitymai yra vykdomi per patikimą paysera.lt sistemą.

Pristatymas

Prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą! Prekes pristatome bendradarbiaudami su patikima siuntų pervežimo tarnyba DPD. Prekių siuntimo išlaidos automatiškai įrašomos į sąskaitą.

Pristatymas Lietuvoje kainuoja:

– perkant virš € 150  – pristatymas NEMOKAMAS
– perkant iki € 150 – pristatymas kainuoja € 10
– į Kuršių Neriją – pristatymas kainuoja € 25

Prie prekių visada nurodomas pristatymo terminas darbo dienomis.
(Į Kuršių Neriją prisatymas gali užtrukti iki 4-5d.d – siunčiame DPD kurjeriu)
Visus užsakymus parduotuvėje saugome 30 kalendorinių dienų.
Jei reikia pasaugoti ilgiau būtinai rašykite info@idvgroup.lt

Prekių grąžinimas

1. Prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.
2. Nenaudotos, pilnos komplektacijos, prekinės išvaizdos nepraradusios bei originalioje pakuotėje supakuotos kokybiškos prekės gali būti grąžintos praėjus ne daugiau kaip 14-ai kalendorinių dienų nuo įsigijimo datos, nenurodant priežasties.

3. Prieš grąžinant prekę prašome apie tai pranešti el. paštu info@idvgroup.lt

4. Prie grąžinamos prekės pridėkite laisvos formos prašymą priimti grąžinamą prekę, taip pat įsigijimo dokumentą arba jo kopiją. Nurodykite banko sąskaitos numerį pinigų grąžinimui. Nenurodžius banko sąskaitos, pinigai grąžinami į mokėtojo sąskaitą.

5. Per vykstančias akcijas gauti priedai, dovanos, nuolaidų kuponai taip pat turi būti grąžinti pardavėjui kartu su grąžinama preke.

6. Saugiai supakuotą grąžinamą prekę būtina išsiųsti registruotu paštu. Adresas, į kurį reikia siųsti grąžinamą prekę, bus nurodytas pirkėjui el. paštu arba telefonu.

7. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

8. Įvertinę grąžintos prekės būklę, per 5 darbo dienas pinigus pervedame klientui. Grąžinimo sąlygų neatitinkančios prekės grąžinamos pirkėjui tik iš anksto apmokėjus siuntimo išlaidas.

9. Kilus neaiškumams dėl prekių grąžinimo mielai Jums padėsime, kreipkitės: info@idvgroup.lt