Apie Mus

Įmonė UAB IDV Group yra oficialus atstovas, distributorius Inventor Air Conditioning prekinio ženklo Baltijos šalyse. Kompanija Inventor A.G. S.A Graikijoje sėkmingai vykdo veiklą nuo 1966 m. ir yra labai svarbus oro kondicionavimo rinkos dalyvis per paskutinius 15 metų.

Taip pat yra įkurta dukterinė įmonė Rumunijoje ir įmonės filialas Kinijoje, Guangdong.

Augimo etapai

General Electric kompanijos logotipas

Kompanija buvo įkurta 1966 m. Graikijoje ir veiklą vykdė atstovaudama General Electric kompaniją vietinėje rinkoje

Trane logotipas

1981 metais „Trane“ prekinis ženklas tapo išskirtinis vardas , kurį pradėjo atstovauti. 

Goodman logotipas

1989 metais įvedė „Goodman“ prekinį ženklą į Graikijos rinką.

Nordyne Intertherm USA prekės ženklas

Nuo 1997 metų  atstovauja Nordyne Intertherm USA.

Inventor prekės ženklas

2007 metais buvo pristatytas kompanijos Inventor privatus vardas, su kuriuo buvo pristatyti nauji produktai tarptautinėms rinkoms

2008 metais įkurta dukterinė įmonė Rumunijoje

2011 metais atidarytas filialas Kinijoje

Po įsikūrimo ir užėmus lyderio pozicijas su stipriu prekiniu ženklu ir produktų gausa Graikijoje, kompanija nukreipė veiklos kryptį į tarptautines rinkas.

Po 5 metų kompanija jau turėjo pilną sąrašą kontaktų ir bendradarbiavimo sutarčių visame pasaulyje. Inventor A.G. S.A gali pasigirti 150 aktyvių tarptautinių pirkėjų daugiau negu 50 šalių.

Pastovių pardavimų augimo užsienio rinkose dėka, įkurta dukterinė įmonė Rumunijoje. Kompanijos filialas tapo visų tarptautinių pardavimų smaigalyje Balkanų šalims ir visai Europai.

Norėdama labiau kontroliuoti gamybą ir pasaulinį atstovavimą, kompanija įkūrė filialą Kinijoje. Šio žingsnio priežastis neribotos plėtimosi galimybės ir galimybė geriau organizuoti tarptautinius pardavimus

Oro kondicionieriai

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI